دکتر سالار معینی - هفته جهانی کارآفرینی

استراتژی های بازاریابی در شرایط کرونا | زمان برگزاری: 4 آذرماه 99

هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برابر با 28 آبان تا 4 آذر برگزار می‌شود.

در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند. عقیده بسیاری براین است که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردیده و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه شود.

این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

موضوع وبینار : استراتژی های بازاریابی در شرایط کرونا

تاریخ : سه شنبه 4  آذر 99

ساعت : 18 الی 20

مدرس: دکتر سالار معینی کرمانشاهی

سمت: مشاور کسب و کارها و مدرس در حوزه بازاریابی و برندینگ

دکتر سالار معینی کرمانشاهی تحصیلات خود را درمقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی و در مقطع کارشناسی ارشد را در رشته  MBA گرایش بازاریابی سپری کرد . ایشان در ادامه مطالعات و تحصیلات خود مدرک DBA مدیریت کسب و کار را اخذ نموده است و هم اکنون در حال گذراندن دوره POST DBA هستند.

وی به عنوان مدرس، محقق و مشاور در رشته های بازاریابی و فروش، IMC، مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک و برندینگ مشغول فعالیت است .

جمله ای از استاد:   لازمه رسیدن به موفقیت در کسب و کار، شور و شعور به همراه دانش و توانش است.

 

سرفصل دوره:

. تفکر بازاریابی
. نقشه ذهن مشتری
. مغز و تاثیر آن در نورومارکیتینگ(neuromarketing)

جمله ای از استاد:
لازمه رسیدن به موفقیت در کسب و کار، شور و شعور به همراه دانش و توانش است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *