برنامه ریزی های اجرایی رویداد هفته جهانی کارآفرینی GEW2019 آغاز شد

نخستین جلسه تیم اجرایی و برنامه‌ریزی هفته جهانی کارآفرینی سال جاری، دوشنبه دهم تیرماه 98 به همت کانون دانش‌آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران در دانشکده کارآفرینی برگزار شد.


 جلسه برنامه ریزی های اجرایی با حضور جمعی از فعالان اکوسیستم کارآفرینی و با هدف برگزاری باشکوه تر و وسیعتر این رویداد نسبت به سالهای گذشته برگزار گردید و طی آن برنامه های کاربردی و تخصصی طراحی شد که مناسب تمام اقشار جامعه باشد.

برنامه ریزی های اجرایی GEW2019

برنامه ریزی های اجرایی رویداد هفته جهانی کارآفرینی 98 آغاز شد

هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برگزار می‌شود و در سال 1397 این رویداد به همت کانون دانش آموختگان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تاریخ 21 الی 28 آبان ماه با برگزاری مراسم، کارگاه ها و سمینارهای ویژه ای در حوزه کارآفرینی برگزار شد.


کانون دانش آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران، برای ششمین سال متوالی با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای مربوطه و با حمایت رهبران کارآفرین و مدیران کسب و کارهای دیجیتال، رویداد هفته جهانی کارآفرینی را همزمان با سراسر جهان از تاریخ 27 آبان ماه الی 3 آذرماه 1398 با حضور وزرا ، سفرا و فعالان اکوسیستم کارآفرینی در استانهای مختلف کشور برگزار خواهد کرد.
گفتنی است که هفته جهانی کارآفرینی ( GEW ) بزرگ‌ترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع فرهنگ کارآفرینی در جهان است که هر ساله از ۱۸ تا ۲۴ نوامبر برگزار می‌شود. در این رویداد هماهنگ تلاش می‌شود تا جوانان و علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب‌وکار با بهره‌گیری از تجربه کارآفرینان مطرح کشور بتوانند وارد عرصه کارآفرینی و کسب‌وکار شوند.

این اعلان را به اشتراک گذارید
نظر خود را بنویسید

جستجوی رویداد