تجربیات مدیران گردشگری

هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برابر با 27 آبان تا 3 آذر  برگزار می‌شود.

در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند. عقیده بسیاری براین است که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردیده و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه شود.

این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

در دورهمی تخصصی گردشگری به بیان مسائل و دغدغه های حوزه گردشگری خواهیم پرداخت و سپس ایده های کاربردی این حوزه معرفی می گردند تا بتوانیم در رویداد استارتاپ ویکند هفته جهانی کارآفرینی این ایده ها را تکمیل نموده و با کمک مربیان و اساتید این حوزه به سمت تجاری سازی این ایده ها حرکت نماییم و در انتها ایده های برتر و منتخب توسط سرمایه گذاران حمایت می گردد .

این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

10 دیدگاه برای “تجربیات مدیران گردشگری

 1. آواتار کاربر
  آنیتا مجیدی هروی گفته:

  با سلام و احترام
  من ثبت نام انجام دادم ولی اسمی از من خواسته نشد . ثبت نام من انجام شده است ؟
  هروی
  09123277252

 2. آواتار کاربر
  بهرام گفته:

  سلام این دورهمی اختصاصا به فعالین بخش گردشگری تعلق داره یا هر کسی بدون فعالیت گردشگری هم میتونه برای کسب تجربه شرکت کنه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *