المپیاد کارآفرینی

دانش آموزان و دانش جویان خوب و علاقمند به حوزه های کسب و کار و کارآفرینی، افرادی هستند که در کنار درس و مدرسه و دانشگاه، به کسب و کار نیز می اندیشند و برای آینده خود از هم اکنون برنامه ریزی می کنند. مطالعات و تجربه ما نشان می دهد که افرادی که به هر دو بعد درس و کسب و کار می اندیشند، آینده ای موفق در پیش رو خواهند داشت و به هیچ وجه توجه به کسب و کار، مانعی برای توجه به درس نخواهد بود.

از اینرو طرح ملی کآشف (تحت نظر دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران) در جدید ترین برنامه خود اقدام به برگزاری نخستین المپیاد کسب و کار و کارآفرینی در سطح کشور نموده است. این المپیاد با همکاری وزارت تعاون، کار، رفاه اجتماعی – سازمان فنی حرفه ای کشور و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در سه مرحله به شرح زیر اجر می شود:

  • سطح اول: سطح شهرستان (۱۴-۱۵ آذر)
  • سطح دوم: سطح استانی ( در دهه مبارک فجر)
  • سطح سوم: سطح ملی ( هفته ملی مهارت و کارآفرینی)

در سطح نخست تمامی علاقمندان به مجموعه سئوالات پایش کارآفرینی به همراه ۱۰ سئوال چالشی پاسخ می‏دهید.

چه کسانی می توانند در این المپیاد شرکت کنند؟

تمامی دانش آموزان علاقمند، دانشجویان و کلیه فراگیران آموزشگاه های سازمان فنی و حرفه ای در سراسر کشور می توانند در این المپیاد شرکت کنند

شرکت کنندگان این المپیاد، در سه سطح سنی طبقه بندی می شوند.

در صورت برگزیده شدن در المپیاد از چه مزایا و حمایتهایی برخوردار می شویم؟

در صورت پذیرفته شدن در مرحله منطقه، برگزیدگان نوجوان می توانند در باشگاه های کارآفرینی نوجوانان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر کشور عضو شوند و از برگزیدگان جوان برای راه اندازی کسب و کار خود حمایت می شود. از نفرات برتر و منتخب مرحله کشوری طی مراسم اختتامیه رسمی تقدیر بعمل خواهد آمد و به کمپ تابستانی کارآفرینی دعوت می شوند.همچنین برندگان دوره نهایی نیز می توانند در شتاب دهنده کسب و کار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران عضو شوند واز سرمایه گذاری تا سقف 50 میلیون تومان بر روی ایده خود بهره مند شوند.

این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *