هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برابر با 27 آبان تا 3 آذر برگزار می‌شود.

در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برای ششمین سال متوالی “رویداد هفته جهانی کارآفرینی (GEW)” را در چارچوب همکاری مشترک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می نماید. این برنامه که بزرگترین رویداد هماهنگ برای توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در سطح دنیا محسوب می شود، هر ساله در بازه زمانی 21 آبان تا 5 آذر برگزار میگردد.

رویداد هفته جهانی کارآفرینی سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست‌بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.

در این رویداد، سیاست‌گذاران و تصمیم سازان به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های خود می‌پردازند، کارآفرینان تجربیات خود را از شکست‌ها و موفقیت‌ها می‌گویند، آشنایی و بازدید از پارک‌ها و مراکز رشد صورت می‌گیرد، سرمایه‌گذاران و بانک‌ها با کارآفرینان مرتبط می‌شوند و عموم افراد از طریق شرکت در مسابقات، کارگاه‌های آموزشی و سایر برنامه‌های مرتبط، به کشف توانمندی‌های خود و تفکر و تصمیم به راه‌اندازی کسب‌وکار تشویق می‌شوند. رؤسای جمهور جهان و مسئولین ملی از کارآفرینان و این رویداد برای فرهنگ سازیترویج کارآفرینی استفاده و از آن پشتیبانی می‌نمایند تا از این رویداد به عنوان سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی استفاده نمایند.

ثبت نام
جزئیات رویداد
 • تاریخ شروع رویداد
  5 آذر 1398 09:00
 • تاریخ پایان رویداد
  5 آذر 1398 13:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • آدرس
  تهران، خ آزادی، نرسیده به خیابان بهبودی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سالن 17 شهریور
 • تلفن تماس
  021-86093621