هفتمین هفته جهانی کارآفرینی ایران

هفتمین  هفته جهانی کارآفرینی ایران ( GEWIRAN2020 ) به میزبانی پردیس بین الملل دانشگاه تهران و باشگاه کارآفرینی ایران در شرایطی که بسیاری از رویدادهای ملی و بین المللی بدلیل پاندمی کرونا لغو گردیدند برای هفتمین سال متوالی با افتخار  همزمان با ١٧٠ کشور دنیا از ٢٨ آبان تا ٤ آذرماه بصورت کاملا آنلاین و با آمار ٢٠هزار و سیصد ویو  با موفقیت در ایران برگزار گردید.

رویداد هفته جهانی کارآفرینی ، رویدادی یک هفته ای به منظور ارج نهادن به نوآوران و خالقان کسب و کار است. کسانی که ایده های خود را حیات بخشیده و کسب وکاری را پایه گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه جامعه و رفاه انسانی شده اند.

سروش مودب دبیر اجرایی هفت دوره هفته جهانی کارآفرینی ایران اعلام کرد رویداد سال 1399 با حدود چهل سخنران و مدرس از سراسر جهان، بین المللی ترین دوره خود را ثبت نمود که با ٥ پنل تخصصی در حوزه هنر، مسئولیت اجتماعی و کارآفرینی، گردشگری بین الملل و راه های کسب در آمد در شرایط کرونا ،اقتصاد و تحول دیجیتال و ارزش آفرینی سلامت سعی بر پوشش حوزه های مختلف در اکوسیستم کارآفرینی نمود.

برگزارکنندگان این رویداد در کشور با هدف هموار نمودن  بخشی هرچند اندک از مسیر توسعه و رشد اکوسیستم استارت آپی و کارآفرینی جوانان تلاش دارند با بارگذاری و بازبینی پیش فرضهایی که تا کنون فرصتی برای مجال نداشته اند، بتوانند بخشی  از رکود اقتصادی ناشی از شیوع کرونا را در کشور جبران نمایند.

از آنجا که امسال این رویداد با پاندمی ویروس کرونا و ناچارا” تغییر عادتها و سبک زندگی بشر همراه شد، فعالیتها بر بستر دیجیتال و آنلاین، بیش از پیش اهمیت یافته و دولت  و کسب و کارها را بر آن داشته که در این حوزه سرمایه گذاری های بیشتری انجام دهند. لذا، این شرایط میتواند به چشم سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری های تمامی نقش آفرینان عرصه اقتصادی  در سطح جهانی مطرح و دیده شود.

حامیان رویداد