پنل هارمونی-

پنل هارمونی زندگی و کسب و کار

مهندس آزاده داننده

آزاده داننده
مدیرعامل شرکت فن آوران اطلاعات بهاران

آزاده داننده لیسانس مهندس علوم کامپیوتر در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت می کند و مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات بهاران است.

داننده عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و عضو انجمن زنان کارآفرین است..

دکتر آرزو خسروی

دکتر آرزو خسروی
هم بنیانگذار فرش آنلاین

آرزو خسروی به همراه همسرش محمد نصیری در سال ۸۹، فروش آنلاین فرش را در فرش‌آنلاین شروع کرده‌اند.

امروز فرش‌آنلاین سایتی شناخته‌شده برای خرید فرش، موکت دکور و صنایع دستی است.

آرزو خسروی 2 فرزند پسر دارد.

 

آدرینه خدابخشیان هم‌بنیان گذار، مدیر عملیات و امور مشتریان

آدرینه خدابخشیان
هم‌بنیان گذار، مدیر عملیات و امور مشتریان ایسمینار

آدرینه خدابخشیان در سال ۱۳۹۳ با مانوئل اوهانجانیانس ازدواج کرد. آدرینه یکی از هم بنیانگذاران ایسمیتار است و یک فرزند دختر به نام مارن دارند.

 

 

 

 

 

کوشکستانی سمیرا

دکتر سمیرا کوشکستانی
مدیرعامل و هم بنیانگذار شرکت طنین پرداز پاسارگاد

سمیرا کوشکستانی، تولد 1355 است. لیسانس الکترونیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی از دانشگاه شاهد دارد. با همسرش حامد ساجدی هم بنیانگذار طنین پرداز پاسارگاد روی پروژه سیستم کاشت حلزون شنوایی کار می کند. 
وی هم اکنون دکترا مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری است.

زمان برگزاری :

تاریخ برگزاری: دوشنبه 17 آبان 1400

ساعت:  16 الی 18

|ویژه هشتمین هفته جهانی کارآفرینی ایران – روز اول|

 

موضوع پنل:

پنل هارمونی زندگی و کسب و کار

تعادل بین کار و زندگی مفهومی در حال تحول است اما  تعادل بین کار و زندگی درباره دستیابی به ترکیبی از کسب‌وکار و زندگی شخصی  که متناسب با شما صحبت می کند. ما همه منحصربه‌فرد هستیم، و اصطلاح “زندگی شخصی” برای هر کدام از ما دارای مفهوم متفاوتی است، که می‌تواند شامل گذراندن وقت با دوستان و خانواده‌تان، استراحت‌کردن، انجام کارهای موردعلاقه، شرکت در برنامه‌ها و دوره‌های شخصی، معنوی یا آموزشی، ورزش‌کردن و مراقبه باشد. خلاصه اینکه، وقتی زمان کافی برای پیگیری کار و علایق شخصی‌تان داشته باشید، به تعادل دست پیدا می‌کنید. با این حال، وقتی احساس می‌کنید که یک بُعد زندگی‌تان انرژی و نیروی بیشتری از شما می‌گیرد، می‌تواند باعث اضطراب و استرس بیشتر در شما شود، می‌تواند بهره‌وری‌تان را کاهش دهد و روابط شخصی‌تان را خسته‌کننده کند.تعادل در زندگی یک وضعیت قابل‌درک و حس‌شدنی است: فقط خودتان می‌دانید که چه زمانی زندگی‌تان تعادل دارد و چه زمانی ندارد!

تحقیقات نشان می‌دهند وقتی که حس می‌کنیم کنترل اوضاع از دستمان خارج شده، بیماری و فرسودگی می‌توانند به‌سرعت در این فضا شکل بگیرند.

وقتی به این فکر می‌کنید که دارید وقت و انرژی یک بُعد زندگی‌تان را بیشتر در یک جنبه دیگر زندگی‌تان صرف می‌کنید، می‌تواند احساس گناه، پشیمانی و ناامیدی به شما دست بدهد. این امر می‌تواند تاثیر منفی روی روابط شخصی و اعتماد به نفس شما داشته باشد.

راهکارهایی از قبیل تجزیه و تحلیل کارها، گزارش فعالیتها و اولویت بندی می تواند در رسیدن به این تعادل مفید باشد.شنیدن تجربیات شخصی میهمانان در نیل به این هدف، ارزشمند است.

 

 محورهای گفتگو:

  • تعریف تعادل کار و زندگی
  • تاثیرات تعادل بین کار و زندگی
  • راهکارهایی برای تعادل بین کار و زندگی

 

ثبت نام در وبینار

2 دیدگاه برای “پنل هارمونی زندگی و کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *